Adwokat Wodzisław Śląski

 

 

Położenie Kancelarii:   

 • ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląski;
 • ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój;
 • ul. Energetyków 83, 44-200 Rybnik.


Dane kontaktowe:

 • Telefon: 500 045 724;
 • e-mail: adwokat.riedel@gmail.com;
 • wizyta jest możliwa jedynie po wcześniejszym ustaleniem terminu spotkania.


Specjalizacja Kancelarii to:

 • Sprawy o Rozwód i Separacje;
 • Prawo Rodzinne i Opiekuńcze;
 • Sprawy z ZUS;
 • Odszkodowanie za szkody górnicze;
 • Odszkodowania;
 • Prawo Karne.
adwokat wodzisław śląski jastrzębie-zdrój rybnik rozwód
Mecenas Patryk Riedel – Adwokat Wodzislaw Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik.

W czym może Ci pomóc Adwokat w mieście Wodzisław Śląski?

Adwokat Patryk Riedel specjalizuje się w kilku dziedzinach prawa. Głównym celem działania jest udzielenie pomocy prawnej osobom mającym problemy odnośnie tych gałęzi prawa. W pierwszej kolejności oferowana jest pomoc prawna w celu uzyskania najlepszego rozwiązania. W związku z powyższym Kancelaria Adwokacka podejmuje się prowadzenia spraw, udziela porad prawnych.

Z naszym klientami wspólnie ustalamy najlepszą strategię działania w danej sprawie, wybierając najefektywniejsze, najbardziej obiektywne oraz korzystne rozwiązanie. Szczegółowa specjalizacja w danych dziedzinach prawa wskazanych powyżej oraz wieloletnie doświadczenie pozwala na jak najszybszą i skuteczną metodę rozwiązania  sprawy lub danego problemu prawnego.

Adwokat  (z łacińskiego: „Advocare”- wzywać na pomoc),  jest osobą, która pomaga ludziom w zakresie posługiwania się prawem.Bardzo duży nacisk kładziemy na sposób współpracy z klientami. W zależności od tego, ile czasu należy poświęcić na rozwiązanie danego zagadnienia prawnego, stopnia zawiłości oraz skomplikowania danej sprawy, ustal się w stosunku do tego odpowiednią kwotę honorarium wynagrodzenia adwokata. W wycenie uwzględnia się oczywiści możliwości finansowe klientów. Wynagrodzenie może być płacone w ratach. Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej lub porady adwokata, to dobrze trafiłeś. Część porad prawnych znajduje się na naszej stronie w zakładce zatytułowanej porady online. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie zapraszamy Cię do umówienie się na wizytę z adwokatem Patrykiem Riedel. Istnieje możliwość udzielenia porady prawnej telefonicznie oraz za pomocą poczty elektronicznej, czyli poza siedzibą adwokat w Wodzisławiu Śląskim.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Patryka Riedel współpracuje psychologami dziecięcymi, biegłymi sądowymi, detektywami, tłumaczami, notariuszami oraz innymi specjalistami, którzy pomogą w rozwiązaniu danego problemu prawnego. W związku ze świadczeniem pomocy prawnej adwokata obowiązuje tajemnica adwokacka, w związku z powyższym żadne przekazane przez Ciebie informacje, ani dokumenty nie trafią do osób trzecich.

adwokat wodzislaw śląski jastrzębie-zdrój rybnik rozwód 2 ksiązki
Mecenas Patryk Riedel – Adwokat Wodzislaw Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik.

Każdemu z nas może przytrafić się taka sytuacja kiedy to wpadnie w kłopoty z prawem i będą potrzebne porady prawne. Nie da się przecież ukryć, że współczesne uwarunkowania sprawiają, iż bardzo trudno jest się pogubić w gąszczu przepisów. Innym kłopotem jaki może nas spotkać jest to jak wybrać adwokata w Wodzisławiu Ślaskim. Wszyscy doskonale przecież zdajemy sobie sprawę z tego, że niestety nie każdy specjalista z tej dziedziny wyróżnia się taką samą ilością wiedzy z tego tematu. Dlatego najjlepiej zadzwonić i umówić sie na spotkanie u wybranego przez siebie adwokata w Wodzisławiu Śląskim.

Adwokat szczególnie przydaje się podczas spraw sądowych, które są w często pozbawione materiału dowodowego, a słowo jednej strony staje przeciwko słowu drugiej strony, szczególnie dotyczy to spraw o rozwód i spraw rodzinnych. Sąd ma wtedy twardy orzech do zgryzienia. Adwokat prowadzący z rozmysłem sprawy może sprawić, że klient wyda się Sądowi bardziej wiarygodny, a co za tym idzie wyrok zostanie wydany na korzyść klienta. Szczególnie jest to istotne, kiedy toczy się sprawa w sądzie rodzinnym. Sprawy takie są bardzo emocjonalne oraz trudne, więc pomoc Adwokata jest tak naprawdę nieodzowna. Sprawdzić zakres działalności adwokatów w zakresie prawa rodzinnego można na stronie kancelarii lub adwokata. W taki sposób należy wybierać adwokata w Wodzisławiu Śląskim.

Adwokat Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik.

https://www.adwokat-riedel.pl/kancelaria-adwokacka-wodzislaw-slaski